Hracie prvky

Prehľad prvkov, z ktorých najčastejšie staviame zostavy.

veža so šmýkalou

Bez šmýkaly/šmýkalky/šmýkačky by ihrisko nebolo ihriskom a preto ich dávame všade a čo najviac! Vlnité, točité alebo aspoň čo najdlhšie - musí to byť ;-).

reťazové hojdačky

Základný prvok každého dobrého ihriska dodávame vo veľkostiach "decké" a detské. Na konštrukciu z agátového dreva 2x2 vešiame dve hojdačky s opierkami pre mešie deti a dve pre väčšie. Na jednoduchú konštrukciu vešiame po jednej z každého druhu. Sedáky sú vyrobené z vodovzdornej preglejky.

guliver-brigada-3a

Závesné reťazové hojdačky

kajaky na Inčučune:

váhadlové/prevažovacie hojdačky

pieskovisko & tienidlo

Nevyhnutný prvok na detskom ihrisku -pieskovisko dodávame vo veľkosti a tvare, v akom si to prostredie vyžiada. Strieškami môže byť rôzna chrobač, ale aj vtáci a iná zver - alebo aj nie. Vymyslíme, čo sa bude hodiť.

Lanovka

Hojdačka Koník na pružine

baranidlo

točidlo

kolotoč

lezecká stena z preglejky a chyty

Lezeckú stenu vyrábame vo viacerých prevedeniach - z agátového dreva alebo vodovzdornej preglejky.

drevený domček

fit dráhy - prvky na cvičenie a prekážkové dráhy

Drevené fitdráhy s rebrinami na cvičenie sú určené nielen deťom, ale aj dospelým. Udržovať kondičku treba predsa v každom veku. Prvky sú zhotovené z agátového dreva a železných trubiek, ošetrené nátermi. Častokrát bývajú súčasťou detských ihrísk ale dodávame ich aj samostatne.

detske ihrisko detske ihrisko detske ihrisko detske ihrisko detske ihrisko detske ihrisko detske ihrisko detske ihrisko detske ihrisko detske ihrisko detske ihrisko detske ihrisko detske ihrisko detske ihrisko detske ihrisko detske ihrisko detske ihrisko detske ihrisko detske ihrisko detske ihrisko

drevené mosty a brány

keď bežné prvky nestačia, postavíme aj mosty, brány a obruby...

detske ihrisko detske ihrisko detske ihrisko