Drevené detské ihrisko Koník lúčny

Chorvátsky Grob | 2015

Ihrisko stojí na lúke, takže lúčny koník bola jasná voľba. Ďalšie koníky slúžia ako prevažovacie hojdačky a aby toho nebolo málo, pod altánkom so šindľovou strechou sú "kone" na sedenie a hlava koňa nad grilom.

Na Čiernej Vode pri Javorovej aleji vyrástol nový Rekreapark, ktorého súčasťou je aj detské ihrisko "Lúčny koník". Park vznikol na 1,5 ha a je určený nielen na aktívny oddych a rekreáciu. Slávnostné otvorenie parku bolo počas osláv Dní obce 2015. Investorom tohto projektu je spoločnosť Starland Holding a.s. Na veľkorysom priestore vznikol areál, kde si prídu na svoje všetky generácie. Pri vstupe je situované veľké parkovisko pre tých, ktorí prídu autom. Na druhej strane je vybudovaný drevený altánok - určený na posedenie, ale aj na grilovanie. Za ním je veľké ihrisko s hracími prvkami pre malé, ale aj pre väčšie deti. Dominantou detského ihriska je bezpochyby obrovský drevený lúčny koník.

drevene detske ihrisko drevene detske ihrisko drevene detske ihrisko drevene detske ihrisko drevene detske ihrisko drevene detske ihrisko drevene detske ihrisko drevene detske ihrisko drevene detske ihrisko drevene detske ihrisko drevene detske ihrisko drevene detske ihrisko drevene detske ihrisko drevene detske ihrisko drevene detske ihrisko drevene detske ihrisko drevene detske ihrisko drevene detske ihrisko drevene detske ihrisko drevene detske ihrisko drevene detske ihrisko