Ihrisko do škôlky!

Uhádnete, kde detské ihrisko rozhodne nesmie chýbať? No predsa tam, kde deti trávia najviac času - v škôlke! Vymýšľame a staviame špeciálne preliezkové zostavy pre tých najmenších. Ak vo vašej škôlke chýba ihrisko, prezrite si, ako by mohlo vyzerať a napíšte nám, ktoré sa vám najviac páči.

Pirátska loď v MŠ v Trnave

Loď II z našej flotily

Loďky patria k najobľúbenejším zostavám a niet sa čomu čudovať. Nechýbajú lezecké steny z preglejky či lanové steny, rampy, podbalubie so sedením, šmýkalka a samozrejme kormidlo!

Naša vlajková loď IV

Táto lodička stojí v materskej škole vo Veľkých Lovciach, v našom domovskom prístave. Pridali sme k nej záchranný čln ako pieskovisko, reťazové hojdačky - malé aj menšie, baranidlo, kolotoč a prevažovacie/váhadlové hojdačky.

Naša vlajková - Loď IV. v škôlke vo Veľkých Lovciach, č. 1 Naša vlajková - Loď IV. v škôlke vo Veľkých Lovciach, č. 1 Naša vlajková - Loď IV. v škôlke vo Veľkých Lovciach, č. 1 Naša vlajková - Loď IV. v škôlke vo Veľkých Lovciach, č. 1 Naša vlajková - Loď IV. v škôlke vo Veľkých Lovciach, č. 1 Naša vlajková - Loď IV. v škôlke vo Veľkých Lovciach, č. 1 Naša vlajková - Loď IV. v škôlke vo Veľkých Lovciach, č. 1 Naša vlajková - Loď IV. v škôlke vo Veľkých Lovciach, č. 1 Naša vlajková - Loď IV. v škôlke vo Veľkých Lovciach, č. 1 Naša vlajková - Loď IV. v škôlke vo Veľkých Lovciach, č. 1 Naša vlajková - Loď IV. v škôlke vo Veľkých Lovciach, č. 1 Naša vlajková - Loď IV. v škôlke vo Veľkých Lovciach, č. 1 Naša vlajková - Loď IV. v škôlke vo Veľkých Lovciach, č. 1 Naša vlajková - Loď IV. v škôlke vo Veľkých Lovciach, č. 1 Naša vlajková - Loď IV. v škôlke vo Veľkých Lovciach, č. 1 Naša vlajková - Loď IV. v škôlke vo Veľkých Lovciach, č. 1

Drevená loďka so záchranným kolesom

Lodka z agátového dreva postavená pre škôlkarov obsahuje preliezky, šmýkalku, lezecké steny z preglejky, lavičky a záchranné koleso. Na fotkách tesne pred dokončením, chýbajú dopadové plochy.

Drevené detské ihrisko LOĎ VI

Lodka z agátového dreva postavená pre škôlkarov obsahuje preliezky, šmýkalku, lezecké steny z preglejky, lavičky a záchranné koleso. Na fotkách tesne pred dokončením, chýbajú dopadové plochy.

Vtáčie hniezdo

Jeden školský rok sa s nami kopa škôlkarov zapojila do súťaže o detské ihrisko s časopisom Bobík. A vyhrala to šikovná škôlka zo Šale. Za odmenu sme im postavili vtáčie hniezdo. Nenechajte sa zmiasť, na fotkách chýba pieskovisko.

Robot Walle

Poznáte Walleho, robota, ktorý upratoval po ľuďoch Zem, až nakoniec objavil zelenú rastlinku? Nie? Tak to sa na neho musíte spýtať škôlkarov!